Alois Marhoul pozval do Prahy tři polské básníky

25.04.2016 20:20

Obec spisovatelů ČR pozvala na 4. a 5. května do Prahy významné polské básníky: Andrzeje Bartyńského, Andrzeje Waltera a Kazimierze Burnata. Překlad do češtiny po oba dny zajišťuje  literární historik a překladatel z polštiny František Všetička. 4. května v 18 hodin se uskuteční POLSKÝ SALÓN ve vinném baru Bouvard a Pecuchet, Hlávkův dvůr (vchod z ulice Vodičkova 17), Praha 1.
5. května v 17.30 se naši polští přátelé zúčastní pravidelného pořadu Ondřeje Hníka a Aloise Marhoula “Deset deka štěstí”, tentokrát na téma láska. A to v kavárně Duše v peří, U půjčovny 8, Praha 1. Bližší podrobnosti v příloze.
Na setkání s Vámi se těší spoluorganizátor tohoto projektu
Lojza Marhoul
Program polských básníků ve dnech 4. - 6. května 2016

Akci zajišťuje Obec spisovatelů České republiky