Milena Fucimanová představí v Karlíně svůj nový román KLENBA CHLEBA

07.06.2014 15:42
Městská část Praha 8 ve spolupráci s náboženskou obcí Církve československé husitské v Praze 8-Karlíně a s Literárně dramatickým klubem Dialog na cestě vás srdečně zvou na oblíbený přednáškový cyklus Setkání třetího věku pod záštitou zástupkyně starosty Prahy 8 Vladimíry Ludkové.
Hlavní protagonistkou Odpoledne s literaturou bude Milena Fucimanová, známá brněnská básnířka, prozaička, překladatelka a lingvistka, členka Rady Obce spisovatelů a členka Pen klubu. Představí pražským čtenářům svůj nejnovější román Klenba chleba. Silný příběh z nejpřítomnější současnosti je psán vytříbeným jazykem. Autorka v něm rozvíjí odvěký problém provinění a trestu v duchu starozákonní myšlenky: Kdo seje vítr, sklízí bouři.
Knihu bude možné v případě zájmu zakoupit.
Setkání se uskuteční v úterý 24. června 2014 v 15.00 hodin na adrese Vítkova 13, zasedací místnost NOCČSH, Praha 8.
Více také na www.praha8.cz, www.husiti.cz, www.dialognaceste.cz