Pražský klub spisovatelů: Čisovice, klub Knoflík s Radimem Uzlem, Milena Fucimanová v Karlíně

16.06.2014 14:55

Přijeďte do Čísovic v sobotu 21. 6. 2014 na 31. literární setkání v Mobelově domku  (ve 14 hod 14 min), které jsme již s přestihem oznámili

Prosím, přijďte kolegiálně na literární odpoledne Mileny Fucimanové – 24. 6. v 15 hodin v Praze 8 – Karlíně, Vítkova 13. Podpořme brněnskou autorku, která nám představí svůj nový román Klenba chleba. I nás jistě potěší, až svou tvorbu budeme představovat na Moravě, když místní kolegové solidárně přijdou.

24.6. v 18 hodin je v Karlíně jako každé poslední úterý v měsíci setkání Pražského klubu spisovatelů – ještě pohovoříme, než se rozjedeme na prázdniny – u něčeho je lepší osobní setkání, než jen mailování a telefonování

Očekáváme Vás k klubu Knoflík na Proseku ve středu 25. 6.  v 19 hodin - s autorským čtením a vyprávěním se představí dr. Radim Uzel - www.obecspisovatelu.cz. Zveme vás na hezký večer.

Počítejte s poprázdninovým setkáním Pražského klubu spisovatelů v úterý 30. 9. 2013 v 18 hodin – pohovoříme o podzimních aktivitách a dalších výhledech, o možnostech návaznosti a spolupráce.

V klubu Knoflík na Proseku ve středu 17. 9. v 19 hod vystoupí Jan Vodňanský se svým komponovaným  pořadem Jak mi dupou králíci - www.dialognaceste.cz, www.obecspisovatelu.cz. Přijďte kolegu podpořit

Těším se na setkání s Vámi, ať již v Čísovicích nebo v Karlíně či na Proseku.

Olga NYTROVÁ

předsedkyně Pražského klubu spisovatelů