Skvělý večer Jana Vodňanského v Knoflíku

18.09.2014 14:22

V rámci pravidelného pořadu Kolik spisovatelů se vejde do Knoflíku? vystoupil pod patronací Pražského klubu spisovatelů v Kulturním a rodinném centru v Jablonecké ulici 724/6 na Proseku (stanice metra C – Prosek) ve středu 17. 9. od 19 hod.

Jan Vodňanský
v pořadu
Jak mi dupou králíci

PhDr. Ing. Jan Vodňanský, známý z dvojice Vodňanský - Skoumal, tentokrát účinkoval sólově s novým repertoárem v autorském podání jako moderátor interpret textů a zpěvák. Komponovaný pořad obsahoval písně starší i zcela nové a též novinky z ostatních Vodňanského žánrů, jako jsou krátké básně, povídky, aforismy i aktuální improvizované komentáře. Ve druhé polovině programu host v improvizované tiskové konferenci odpověděl na otázky ze života i tvorby.
Hosta uvedla PhDr. Olga Nytrová, předsedkyně Pražského klubu spisovatelů při Obci spisovatelů.
Další informace najdete na :
www.obecspisovatelu.cz
www.dialognaceste.cz
kavarna.centrumknoflik.cz

Pořadatelka večerka Olga Nytrová s Janem Vodňanským při přípravě peogramu.