Zasedání rady Obce spisovatelů ČR bude 4. března

14.02.2014 21:46

Nejbližší zasedání rady Obce spisovatelů české republiky je naplánováno na 4. března dopoledne v sídle našeho sdružení v Železné ulici č. 18, Praha 1. V brzkých odpoledních hodinách se také uskuteční zasedání Nadačního fondu Obce spisovatelů ČR. Omlouváme se, že mediální tvář Obce byla poněkud "znecitlivěna" nestandardními událostmi, které se týkaly (ne)dialogu s editorem webu a interní situace v internetových komunikacích, čímž byly utlumeny webové stránky. Situaci jsme však okamžitě řešili a nyní už zcela nová webová prezentace, kterou jsme v období rekonstrukce stránek provizorně umístili na adrese www.obec-spisovatelu-cr.webnode.cz, přešla už na standardní adresu OBECSPISOVATELU.CZ. Všechny funkce orgánů Obce spisovatelů České republiky jsou přes tyto nemilé události ve standardním režimu. Díky za trpělivost.

Tomáš MAGNUSEK, předseda Obce spisovatelů České republiky