Dušan Spáčil představí svou sbírku v Karlíně

16.12.2016 12:48

Pravidelné setkání Pražského klubu spisovatelů se bude konat 20. 12. 2016 v 18:15 v Karlíně, Vítkova 13. Jedná se tedy o předposlední úterý v daném měsíci. Hostem našeho prosincového autorského posezení bude spisovatel Mgr. Dušan Spáčil. Bude prezentovat svou novou básnickou sbírku „Neználek a Daidalos“.

Dušan Spáčil (1956)

Novinář, spisovatel a básník. Přes tři desetiletí působí jako redaktor a reportér, rozhovory a reportáže publikoval mimo jiné v časopisech Svět v obrazech, MF Plus, Květy, Mladý Svět, Blesk Magazín, Xantypa, Reportér a v denících E15 a MF Dnes. Vydal čtyři básnické sbírky (Krajina vláčků Piko, Přebytečný anděl, Hvězdné války a Neználek a Daidalos) a devět publicistických knih.

Přijďte tedy již na začátek této večerní literární prezentace v Karlíně, pokud je to ve Vašich časových možnostech. Vaše dotazy a názory jsou přínosem. Do Karlína na naše setkání se zajímavými tvůrci přiveďte i své přátele, kteří mají o literární (výtvarné a jiné) umění zájem, příjemní hosté i z jiného oboru jsou vítáni.

Jsme rádi, že je tu opět příležitost setkat se a prohovořit věci, které nám leží na srdci. Jako vždy se těšíme, že nám napíšete o svých nových knížkách, pošlete anotaci a obálku, případně recenzi, ukázku z knížky. Můžete upozornit i na zajímavé knihy svých přátel.

Některým z Vás už zaslané anotace mimořádně zajímavých knih vyvěsila na webu Dialogu na cestě (www.dialognaceste.cz) moje zástupkyně v Dialogu na cestě RNDr. Markéta Hlasivcová. Na tento web existuje odkaz (link) i z webových stránek Obce spisovatelů.

Posílejte nám i krátká videa, lze je vyvěsit na webu Obce spisovatelů – v takovémto případě zkontaktujte JUDr. Danielu Kovářovou (daniela.kovarova@gmail.com).

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

    přeji Vám klidný advent, požehnané Vánoce, plné dobrých vztahů, naslouchání, do nového roku 2017 hodně zdraví, potřebné výkonnosti, tvůrčí síly a inspirace, zralé životní moudrosti. Těšíme se, že i v roce 2017 zavítáte na některé z pravidelných schůzek Pražského klubu spisovatelů, najdete tu nové kontakty a spolupráci a v neposlední řadě představíte své knihy, pozvete nás na své literární večery, besedy, přednášky.

Se srdečným pozdravem

PhDr. Olga Nytrová

předsedkyně Pražského klubu spisovatelů

tel. 608 160 446

www.obecspisovatelu.cz, www.dialognaceste.cz