Jaroslava PECHOVÁ vydává veselé povídky pod názvem "Olomoucké šprýmování"

30.09.2014 15:45

Do malebného města Olomouce, které bylo několik let mým domovem, se stále ráda navracím. V Olomouci žije moje maminka, které už táhne na devadesát let. Já sem však jezdím i proto, že zde na každém kroku potkávám báječné lidi, kteří nemají daleko pro dobré slovo, ale především pro úsměv. Jejich veselé příběhy jsem pochytala jako pestrobarevné motýly do své pozornosti, a teď je na stránkách své poslední knihy „Olomoucké šprýmování“ vypouštím za knihomoly, aby je potěšily a rozesmály. Povídky jsou zároveň přeloženy i do němčiny, a proto věřím, že moje kniha bude i pozvánkou na cestu do historické Olomouce, a to nejen pro české, ale i zahraničí čtenáře - a věřím, že stejně jako já, tady objeví krásu tohoto města, plného historických památek, kašen a parků. Jistá jsem si však i tím, že humorné příběhy z úsměvného Olomouckého šprýmování pobaví čtenáře nejen v Olomouci, ale kdekoli.

Vaše Jaroslava Pechová